پیام رهبر انقلاب به حجاج بیت‌الله الحرام:

http://313-313.ir/

رهبر انقلاب: برای ساختن آینده همه را به مقاومت دعوت می‌کنیم


🔹صراط مستقیمی که مناسک حج ــ سعی و طواف و عرفات و جمرات ــ و شعائر و شُکوه و وحدت حج به ما نشان می‌دهد، توکّل به خدا و توجّه به قدرت لایزال الهی، و اعتماد به نفْسِ ملّی، و اعتقاد به تلاش و مجاهدت، و عزم راسخ بر حرکت، و امید وافر به پیروزی است.

▪️پیام حقیقی حج باید زنده بماند و کمرنگ نشود

🔹امسال نیز امّت اسلامی از نعمت عظیم حج محروم ماندند… مهم آن است که حج در شاکله‌ حقیقی‌اش، در دل و جان آحاد مسلمانان زنده بماند و اکنون که کالبد مناسکیِ آن موقّتاً حضور ندارد، پیام متعالی آن کمرنگ نشود.

▪️تلاش تبلیغاتی آمریکایی‌ها؛ تحریف عزم عناصر مقاومت

🔹تلاش تبلیغاتی آمریکایی‌ها برای تحریف عزم و خواسته و عمل جوانان غیور و عناصر «مقاومت» در عراق و سوریه و لبنان و دیگر کشورها، و منتسب کردن آن به ایران یا هر مرجع دیگر، توهین به آن جوانان شجاع و بیدار، و ناشی از عدم فهم و درک درست آمریکایی‌ها از ملّت‌های این منطقه است.

▪️رشد عناصر مقاومت دلها را لبریز از امید می‌کند

🔹سر برافراشتنِ عناصر مقاومت و بیداری ملّت‌ها، و انگیزش نسل جوان، دلها را لبریز از امید می‌کند؛ فلسطین در همه‌ بخش‌های خود «شمشیر قدس» را از نیام بیرون می‌کشد؛ یَمنِ محصور و تنها، تسلیم زورگویان نمی‌شود؛ در عراق، عناصر مقاومت، آمریکای اشغالگر و داعش دست‌نشانده‌ آن را به عقب می‌رانند.

▪️آمریکا در افغانستان تحقیر شد

🔹درک غلط آمریکایی‌ها از ملت‌های این منطقه موجب شد که آمریکا در افغانستان تحقیر شود، و پس از آن ورود پُر سر و صدا در بیست سال پیش، و پس از به کار بردن سلاح و بمب و آتش در برابر مردم بی‌دفاع و غیر نظامی، خود را در باتلاق حس کند و نیرو و ابزار نظامی خود را از آن بیرون بَرَد.

▪️امسال حج نیست اما استغفار و دعا و طرد شیاطین ممکن است

🔹امسال، حجّ بیتِ معظّم در دسترس نیست ولی توجّه به ربّ‌البیت و ذکر و خشوع و تضرّع و استغفار در دسترس است؛ حضور در عرفات میسّر نیست امّا دعا و مناجاتِ معرفت‌افزا در روز عرفه میسّر است؛ رَمی شیطان در منیٰ ممکن نیست امّا دفع و طرد شیاطین قدرت‌طلب در همه جا ممکن است.

▪️برای ساختن آینده همه را به مقاومت دعوت می‌کنیم

🔹همه‌ سخنِ جمهوری اسلامی ایران که دنیای استکبار را نگران و خشمگین کرده است، دعوت به این مقاومت است: مقاومت در برابر دخالت و شرارت آمریکا و دیگر قدرت‌های متجاوز و به دست گرفتنِ سررشته‌ آینده‌ی دنیای اسلام با تکیه بر معارف اسلامی.
http://sapp.ir/fggred

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *