💢 ‍ درو‌غ‌های پیاپی «علی کریمی»

🔹 ️این‌بار به نام ایذه و با نانِ قرضی تروریست‌های تجزیه‌طلب

🔹 علی کریمی در یکی از جدیدترین استوری‌های خود با انتشار تصویری مدعی شده است که در شهر ایذه نیروهای مسلح با دوشکا مردم را به رگبار بسته‌اند و در ادامه گفته: مردم، بشینیم، قتل عام می‌شیم.

🔹 اگر علی کریمی خودش در تصویری که به نام ایذه منتشر کرده از جمله هوای بارانی و معماری خانه‌ها دقت می‌کرد متوجه می‌شد که محل موردنظر مربوط به شهر ایذه نیست و احتمالا رزمایش نیروهای بسیج در یکی از شهرهای شمال یا شمال غرب کشور است.

🔹 آن گروهک تروریست برخلاف علی کریمی، اگرچه اصل ویدئو را قلب کرد و دروغ گفت اما حداقل در بخشی از فیلم ادعا می‌کند که ویدئو مربوط به یکی از شهرهای شمال ایران است!

🔹 جالب‌ترین و خنده‌دارترین بخش از استوری علی کریمی هم آنجاست که با فاصله حدود ۱۰ هزار کیلومتری از مردم ایران، تلاش می‌کند خود را کنار مردم جا می‌گوید: ما اگر بشینیم قتل عام می‌شیم. در حالی که اتفاقا او وقتی تصمیم گرفت فعالیت خود علیه نظام و مردم ایران را وارد فاز جدید کند، چاره را در این دید که از همه دور شود.

“”قرارگاه جنبش انقلابیون(قجا)””

https://313-313.ir/

1 thought on “درو‌غ‌های پیاپی «علی کریمی»

  1. علی کریمی این کشور بره به جنگ داخلی تو بی شرف میای اسلحه بگیری از مردمی که ازشون حمایت کنی دفاع کنی حرومزاده تو کانادایی بیرون گود نشستی به یک سری مردم بیچاره ساده میگی لنگش کن متاسفانه کسی نیست با تو برخورد کنه این همه زر زر میکنی خداشاهده کشور به جنگ داخلی بره اولین نفری که تو و امثال تو رو میکشه داعش و همون کسایی که ازشون حمایت کردیه والسلام بی شرف کثافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *