26 خرداد 1403

قرارگاه جنبش انقلابیون (قجا)

قرارگاه امنیتی و سایبری جنبش انقلابیون جمهوری اسلامی ایران

غیر‌ایرانی‌ها درباره همستر چه می‌‌گویند؟

غیر‌ایرانی‌ها درباره همستر چه می‌‌گویند؟

بررسی رسانه‌های معتبر بین‌المللی نشان می‌دهد بعد از بالا گرفتن تب همستر کمبات، ابهاماتی در خصوص وضعیت فعلی و آینده این بازی کریپتویی مطرح شده است.

مبدعان این بازی مدعی‌اند تاکنون بیش از ۶۰ میلیون بازیگر جذب کرده‌اند. این بازی اگرچه از ماه مارس راه افتاده اما اخیرا پس از نهایی شدن ایردراپ نات کوین فراگیر شده است. بزرگترین کانال تلگرامی با بیش از ۲۰ میلیون عضو برای این بازی تشکیل شده است.

از آنجایی که تلگرام جز ۱۰ پیام رسان پر طرفدار فعلی نیست و عمده مخاطبان تلگرام در کشورهای آسیایی و برخی کشورهای شرق اروپا ساکن هستند. به همین نسبت مخاطبان بازی کریپتویی همستر کمبات نیز عمدتا ساکن مناطقی هستند که مخاطبان پیام رسان و شبکه اجتماعی تلگرام در آن حضور دارند.

رسانه‌های معتبر خارجی در عین حال نوشتند، همستر کامبت نقاط ضعف زیادی دارد. نداشتن وایت پیپر، وب سایت ضعیف، نداشتن آینده روشن از جمله نقاط ضعف این بازی است.

همچنین اگرچه درآمد زایی افراد زیادی را به سمت این بازی کشانده است اما مشخص نبودن تعداد کل توکن‌ها چشم انداز روشنی را برای درآمد زایی باقی نگذاشته است.

همچنین ممکن است روش توزیع عادلانه نباشد. تیم توسعه این بازی نیز نامشخص است به علاوه انرژی و زمان زیادی در این بازی به هدر می رود که هزینه و فایده را به لحاظ اقتصادی نامتعادل می کند.

تعداد زیاد ماینرها و ظهور هکرها و رقبای احتمالی نیز آینده این بازی را در هاله ای از ابهام قرار داده است و ممکن است زحمات شبانه روزی افراد را به هدر بدهد.

.
✍️…
.
▫️قرارگاه جنبش انقلابیون (قجا)▫️
.
🌐 https://313-313.ir

▪️سروش +
.
📡 https://splus.ir/Ghja_ir
.
▪️ایتا
.
📡 https://eitaa.com/Ghja_ir