10 مهر 1402

قرارگاه جنبش انقلابیون (قجا)

قرارگاه امنیتی و سایبری جنبش انقلابیون جمهوری اسلامی ایران

دستگیری تیم 6 نفره تروریستی در ایرانشهر

دستگیری تیم 6 نفره تروریستی در ایرانشهر

یک تیم تروریستی، عامل ربایش و قتل فجیع خانواده بلوچ توسط سربازان گمنام امام زمان ( عج) در اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان، شناسایی و بازداشت شدند.

اداره کل‌ اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد:  یک تیم تروریستی، عامل ربایش و قتل فجیع خانواده بلوچ توسط سربازان گمنام امام زمان ( عج) در اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان، شناسایی و بازداشت شدند.

این تیم تروریستی 6 نفره، چندی پیش اقدام به ربایش مسلحانه آقای سمیر بلوچ و همسر باردارش به نام هانی گل بلوچ از شهرستان ایرانشهر و انتقال آنها به حوالی شهرستان سراوان نموده و اقدام به شکنجه، قتل و نهایتاً سوزاندن اجساد و رها نمودن آنها در منطقه می‌کند.

پس از وقوع این حادثه فجیع و مطالبه مردم شریف استان، این اداره کل، اقدام به تحقیقات گسترده و همه جانبه درون و برون مرزی نموده که با عنایات الهی و نیز همکاری متعهدانه هموطنان غیرتمند بلوچ، تمامی اعضای تیم تروریستی شناسایی و بازداشت شدند.

همچون چندین پرونده قتل یا کشته سازی ماه‌های اخیر در مناطق مختلف کشور، در این جنایت وحشیانه نیز بلافاصله ایادی دشمن، سناریوی انتساب قتل‌ها به حافظان امنیت کشور را با هدف القای جو نا امنی و بدبینی نسبت به دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و تزریق فضای رعب و وحشت و باز تولید آشوب و اغتشاش دنبال کردند؛ که ارتباط این تحریکات با سناریوی تروریست‌ها در فرایند تحقیقات از نظر دور نخواهد ماند.

https://313-313.ir/