🔰 ناسا فیل هوا می کند؟!

http://313-313.ir/

🔹 “ناسا”، مخفف “نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان” است که جایگزین “شعسا” شده؛ “شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان”، که در اثر شکست سهمگین در انتخابات مجلس یازدهم و همچنین اعتراض مردم به عملکرد دولت و مجلس دهم، منحل شد.

🔹 عارف به عنوان رئیس شعسا، به ناسا دعوت نشده و گفته می شود حذف او به خاطر اصرار بر نامزدی در انتخابات است. البته دلخوری های او از بدقلقی اعضای شعسا هم در این حذف موثر بوده است.

🔹 چادر ناسا در حالی برای حضور در انتخابات عَلَم می شود که امثال بهزاد نبوی همواره در فصل های پاسخگویی، مدعی می شوند رئیس جمهور تدارکاتچی نظام است و حتی پانزده درصد هم اختیار ندارد.

🔹 آنها ضمنا با رحم اجاره ای خواندن دولت و روحانی -که به هیچ وجه توهین محسوب نمی شود- مسئولیت را از سر خود باز کرده و به کودک سر راهی فاقد پدر و مادر تبدیل کرده اند.

🔹 با این اوصاف، ناسا می خواهد کدام فیل (موشک) را هوا کند که شعسا نتوانست؟ پس از انتخابات مجلس که سر لیست اصلاح طلبان در تهران نتوانست بیش از 67 هزار رای کسب کند، چه چیزی در رفتار مدعیان اصلاحات و اعتدال تغییر کرده تا مردم بخواهند به این جماهت خوش وعده و بدعمل اعتماد کنند؟

🔹 آیا می شود کسانی مسئولیت خسارت های حاصل از کار قبلی خود را نپذیرند، اما به وعده های آتی آنها دل خوش کرد؟

قرارگاه امنیتی وسایبری جنبش انقلابیون جمهوری اسلامی ایران👇

sapp.ir/iran__313

http://313-313.ir/

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *