شهید محمد جواد روزی طلب

حاصل این ازدواج سه فرزند پس به نام های محمدحسن، عبدالحمید و محمد محسن است ، در اسفند  ۱۳۶۲ ، محمد محسن روزی طلب برادر محمد حسن (کوچکترین فرزند پسر خانواده روزی طلب) در ۱۵ سالگی در عملیات خیبر و در جزیره مجنون به شهادت رسید.

سردار شهید محمد جواد روزی طلب در سپاه پاسداران مسئولیت های متعددی مانند اطلاعات و عملیات تیپ امام سجاد علیه السلام و مسئولیت پذیرش سپاه فارس را غهده دار شد.

سردار شهید محمد جواد روزی طلب از اولین چهر ها در استان فارس بود که در مقابل باند نفاق علی محمد دستغیب در دهه ۶۰ ایستاد و به خاطر این ایستادگی مورد هجوم و ضرب و شتم این باند قرار گرفت.

او در سال ۱۳۶۵ و با تاسیس تیپ مستقل ۳۵ امام حسن (علیه السلام ) مسئولیت پرسنلی این تیپ را بر عهده گرفت و در عملیات کربلای ۴ شرکت کرد.
سردار شهید محمد جواد روزی طلب در شب ۲۵ دی ماه ۱۳۶۵  و در مرحله دوم عملیات کربلای ۵ به همراه سرداران شهید هاشم عتمادی، فرمانده تیپ امام حسن ع و سردار شهید محمد غیبی جانشین این تیپ در منطقه عمومی شلمچه به درجه رفیع شهادت رسید.

شهید محمد جواد روزی طلب در شب شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و در عملیاتی که با رمز «یازهرا س » آغاز شده بود، با پهلویی شکسته به دیدار معبود شتافت .
روحشان شاد و راهشان پررهرو باد
صلوات

http://313-313.ir/
یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *